DONY x DAVEE

Dvojica DONY X DAVEE tvorí hudbu od roku 2017. Prvú dosku s názvom Hollywood vydali v roku 2020. K rovnomennému singlu navyše predstavuje klip natáčaný na niekoľkých lokáciách v Los Angeles, a to vrátane Hollywood Sign. Vznik celého počinu ovplyvnila návšteva Los Angeles v roku 2018. Odvtedy sa pre dvojicu stali zásadné udalosti opísané v textoch. Na doske s ôsmimi skladbami dvojica zúročila svoju všestrannosť a cit pre hudbu. Sú na nej prvky klasického rapu, melodického rapu aj klasickej spevovej linky. Ich najväčší hit Svítání atakoval hranicu 2 000 000 pozretí na YouTube a 1 000 000 streamov na Spotify. DONY X DAVEE momentálne pracujú na novom albume, ktoré by malo vyjsť na jeseň 2021.

Spotify Apple Music

Follow me:

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasný cieľ? Pošli tam SEMTEX FOCUS a zisti, čo s tebou urobí poriadna dávka horčíka. Či už je pre teba život hra, alebo je hra tvoj život, s FOCUSOM to dotiahneš do konca. Ako víťaz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Novinka, ktorá ma poriadny kick! Hoď do seba jeden SEMTEX HIGH a o chvíľku dostaneš takú dávku energie, ktorá by postavila na nohy aj stádo koní. Ak toto rozdýchaš, tak to gratulujem.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čaká ťa dlhá noc? Daj si plechovku nového SEMTEX LONG a priprav sa na poriadnu jazdu, pretože dnes v noci ťa nič nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď sa do pohody s novým SEMTEX FLOW! S extraktom z kanabisu a zníženým obsahom cukru ťa táto plechovka z chladničky vychilluje a dostane do TOP nálady. Vyskúšaj a uvidíš!