KONEX

Daniel Galovič, ktorý je známy pod umeleckým menom Konex, je slovenský producent, skladateľ, DJ a raper pôsobiaci od roku 2011 až do súčasnosti. Na konte má mnoho produkcií na SK/CZ scéne. Všetky prepája jedna vec, a to je voicetag: „Konex got them beatz, doe“. V posledných rokoch sa viac venuje samotnému rapu. Medzi jeho najznámejšie projekty patrí album CORRETO z roku 2019 alebo VOILA album z roku 2020.

Spotify Apple Music

Follow me:

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasný cieľ? Pošli tam SEMTEX FOCUS a zisti, čo s tebou urobí poriadna dávka horčíka. Či už je pre teba život hra, alebo je hra tvoj život, s FOCUSOM to dotiahneš do konca. Ako víťaz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Novinka, ktorá ma poriadny kick! Hoď do seba jeden SEMTEX HIGH a o chvíľku dostaneš takú dávku energie, ktorá by postavila na nohy aj stádo koní. Ak toto rozdýchaš, tak to gratulujem.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čaká ťa dlhá noc? Daj si plechovku nového SEMTEX LONG a priprav sa na poriadnu jazdu, pretože dnes v noci ťa nič nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď sa do pohody s novým SEMTEX FLOW! S extraktom z kanabisu a zníženým obsahom cukru ťa táto plechovka z chladničky vychilluje a dostane do TOP nálady. Vyskúšaj a uvidíš!