SEMTEX
CONTESTS CONTESTS

SEMTEX Republic ti prináša mnoho lit contestov. Chceš ukázať svoje sick beats alebo poflexiť nadľudskú fyzičku pri URBAN CHALLANGE? Nečakaj, choď do toho a vyjdi z toho ako víťaz!

DONY X DAVEE

SEMTEX HIT

Táto sútaž už prebehla

STAŇ SA HITMAKEROM S DONY X DAVEE

Urob duet k súťažnému videu na našom TikToku

Více informací
Kaufland

BEAT THE BEAT

Táto sútaž už prebehla

CHOOSE YOUR ENERGY & WIN

Kúpte si akékoľvek 4 príchute SEMTEX 500ml v reťazci Kaufland zaregistrujte účtenku na webovej stránke výberového konania a na výberovom konaní o jednu z hodnotných cien

Více informací
LALAVOOM
X SEMTEX

LALAVOOM

Táto sútaž už prebehla

Ukáž, čo robíš, a vyhraj dres z limitovanej edície!

Venuješ sa stolovým hrám? Karate? Paličkovaniu? Nech je to čokoľvek, zaujíma nás to. Natoč alebo sa vyfoť pri svojej obľúbenej aktivite, zdieľaj na svojom Instagrame a hlasuj pre tých najlepších. Prvých 21 vyhrá dres z limitky od Lalavoom.

Více informací

Show your muscle

5 000 metrov, 25 prekážok, 1 víťaz! Adrenalínový zážitok plný prekážok z mestského prostredia, ktorý preverí tvoje skills a výdrž. So SEMTEXOM to dáš!

CONTEST
BEAT

BEAT THE BEAT

Tento contest si už prošvihnul

DOROB BEAT A ZÍSKAJ FEAT NA KONEXOVOM NOVOM ALBUME

Budeš to práve ty, kto Konexovi pomôže dokončiť jeho track na nový album? Dokonči track a registruj svoj beat do 30. 5. Najlepších 6 vyhráva kolekciu SEMTEX LONG od Lalavoom a prvá cena ťa vynesie až do hviezdneho neba. Finalistov vyberie Konex na svojom Instáči a víťaz sa navyše s Konexom stretne osobne. Tak stiahni beat kit a poď do toho.

IDEM DO TOHO

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasný cieľ? Pošli tam SEMTEX FOCUS a zisti, čo s tebou urobí poriadna dávka horčíka. Či už je pre teba život hra, alebo je hra tvoj život, s FOCUSOM to dotiahneš do konca. Ako víťaz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Novinka, ktorá ma poriadny kick! Hoď do seba jeden SEMTEX HIGH a o chvíľku dostaneš takú dávku energie, ktorá by postavila na nohy aj stádo koní. Ak toto rozdýchaš, tak to gratulujem.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čaká ťa dlhá noc? Daj si plechovku nového SEMTEX LONG a priprav sa na poriadnu jazdu, pretože dnes v noci ťa nič nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď sa do pohody s novým SEMTEX FLOW! S extraktom z kanabisu a zníženým obsahom cukru ťa táto plechovka z chladničky vychilluje a dostane do TOP nálady. Vyskúšaj a uvidíš!