SEMTEX
REPUBLIC REPUBLIC

Republika bez hraníc, kde sme si všetci rovní. Či už si gamer, dostávaš ľudí v klube do varu svojimi beatmi, alebo si zarytý fashion beast, tu je počuť tvoj hlas!

Ignorujeme konvencie. Rozbiehame svoju show.

ABOUT

Nikto nám nebude hovoriť, čo máme robiť. My sme tí, ktorí rozhodnú o všetkom, čo sa bude diať. Aká hudba sa bude hrať, ako veľmi budeme drviť hry, ako a kde sa budeme hýbať, alebo čo budeme mať na sebe. Tak si presaď svoje, vyber si svoju energiu, hack the moment a rob si, čo ťa baví.

ESPORT GAME

Vyber si svoj boj a vyhraj ho!

Gaming nie je len hra. Gaming je život. A život by sa mal žiť naplno! Žiadne rozptýlenie, žiadne nervy, len FOCUS.

E-SPORT

FASHION

SEMTEX prináša novú nevídanú streetwear kolekciu. Obleč sa do maximálneho štýlu a pohodlia v jedinečnom dizajne. Vyber si z našich unikátných kúskov.

Tvoj štýl, tvoj názor, tvoje mesto. SEMTEX prináša unikátnu kolekciu streetwear oblečenia. Vyber si z jedinečných designových kúskov a ukáž kam patríš! Mrkni na náš eshop.

Ambassa
dors

AMBASADOR

KONEX

Ak si nevyrastal v pralese, tak vieš, kto je KONEX. Na scéne je od roku 2011 a jeho voicetag „Konex got them beatz, doe,” je už takmer ikonický. Checkuj, aký playlist ti namiešal.

Spotify Apple Music

AMBASADOR

DONY x DAVEE

So svojím trackom „Svítání” dobyli DONY x DAVEE Spotify a aj YouTube, kde majú viac než 2 milióny views. V súčasnosti robia na novom albume, ktorý dropnú na jeseň 2021. Aj tak ti ale namiešali tento luxusný playlist.

Spotify Apple Music

URBAN CHALLENGE SEMTEX

CHALLENGE

Beat the beat.

5 000 metrov, 25 prekážok, 1 víťaz! Adrenalínový zážitok plný prekážok z mestského prostredia, ktorý preverí tvoje skills a výdrž. Buď ready. So SEMTEXOM to dáš!

FEEL THE FLOW FELL THE FASHION

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasný cieľ? Pošli tam SEMTEX FOCUS a zisti, čo s tebou urobí poriadna dávka horčíka. Či už je pre teba život hra, alebo je hra tvoj život, s FOCUSOM to dotiahneš do konca. Ako víťaz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, čo má poriadny kick! Hoď do seba jeden SEMTEX HIGH a o chvíľku dostaneš takú dávku energie, ktorá by postavila na nohy aj stádo koní. Ak toto rozdýchaš, tak to gratulujem.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čaká ťa dlhá noc? Daj si plechovku SEMTEX LONG a priprav sa na poriadnu jazdu, pretože dnes v noci ťa nič nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď sa do pohody so SEMTEX FLOW! S extraktom z kanabisu a zníženým obsahom cukru ťa táto plechovka z chladničky vychilluje a dostane do TOP nálady. Vyskúšaj a uvidíš!